تاریخ انتشار : پنجشنبه 1 دی 1401 - 21:16
177 بازدید
کد خبر : 206541

دانلود زیرنویس فیلم Phone Bhoot 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Phone Bhoot 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Phone Bhoot 2022 یک فیلم کمدی ماوراء الطبیعه هندی زبان محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی گورمیت سینگ و تهیه‌کنندگی فرهان اختر و ریتش سیدوانی است که تحت پرچم اکسل اینترتینمنت است. در این فیلم کاترینا کیف، ایشان ختار و سیدانت چاتورودی و جکی شراف به ایفای نقش پرداخته اند. این فیلم در ۴

دانلود زیرنویس فیلم Phone Bhoot 2022 یک فیلم کمدی ماوراء الطبیعه هندی زبان محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی گورمیت سینگ و تهیه‌کنندگی فرهان اختر و ریتش سیدوانی است که تحت پرچم اکسل اینترتینمنت است. در این فیلم کاترینا کیف، ایشان ختار و سیدانت چاتورودی و جکی شراف به ایفای نقش پرداخته اند. این فیلم در ۴ نوامبر ۲۰۲۲ با واکنش متفاوت منتقدان به نمایش درآمد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Phone Bhoot 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Phone Bhoot 2022 میجر و گولو دو مرد جوان بیکار هستند که پس از تماشای تعداد زیادی فیلم ترسناک از دوران کودکی خود، آرزو دارند جن گیر و شکارچی ارواح شوند تا زندگی خود را به دست آورند. آن‌ها در خانه‌ای اجاره‌ای می‌مانند که در آنجا همیشه به دوست صمیمی‌شان «راکا» دعا می‌کنند تا از طریق مجسمه‌ای از راکا که در حین کندن تپه به دست آورده‌اند، فقرشان را کاهش دهند. یک روز خوب بعد از گرفتن اجازه از راکا تصمیم می‌گیرند در نیمه‌شب یک جشن هالووین ارواح برگزار کنند و مقدمات آن را فراهم می‌کنند. نیمه شب، چشمان درخشان راکا ناگهان خاموش شد. برای ترمیم چشم راکا، میجر و گولو منبع نور چشم را با اتصال به سیم برقی روشن می کنند. متأسفانه هر دوی آنها در این مانور دچار برق گرفتگی می شوند و بیهوش به زمین می افتند.

دانلود زیرنویس فیلم هندی تلفن بهوت ۲۰۲۲ در طول حالت ناخودآگاه خود، آنها به طور کلی وارد قلمروی متفاوت از مردگان می شوند، جایی که به طور اتفاقی با راگینی، یک روح خیرخواه ملاقات می کنند که در ازای لطفی که بعداً از آنها خواهد خواست به آنها کمک می کند تا به خواسته ها و ثروت خود برسند. که قرار نیست به هر قیمتی از آن امتناع کنند. مسحور زیبایی و جذابیت او، هم میجر و هم گولو برای او دلسرد می شوند و موافقت می کنند که در معامله تجاری او کمک کنند. این معامله برای کمک به دستیابی به موکشا (رستگاری) برای ارواح فاسد از طریق افشای جنایتکارانی بود که به آن ارواح در زمان حیاتشان ستم کرده بودند. در ازای این لطف، سرگرد و گولو، هر دو مبلغ هنگفتی به دست می‌آوردند و باید نسبت معینی از پول به دست آمده خود را به خانواده‌های آن ارواح فاسد تقدیم می‌کردند تا روح‌ها راضی شوند و به رستگاری برسند. پس از اینکه سرگرد و گولو به هوش می آیند، از دیدن راگینی در خانه خود که در خواب آنها ظاهر شده بود، شگفت زده می شوند. اکنون است که آنها متوجه می شوند که در دوران بیهوشی خود در سراسر جهان پایین دستکاری کرده اند.

زیرنویس فیلم Phone Bhoot 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Phone Bhoot 2022 ماجر و گولو با الهام از ایده راگینی، شرکت “Phone Bhoot” خود را راه اندازی می کنند و راگینی به آنها در تجارت کمک می کند. کسب و کار آنها در نهایت رشد می کند و شرکت bhooth تلفن به شهرت عظیمی دست می یابد. Atmaram، یک تانتریک شیطانی که از شرکت Phone Bhoot مطلع می شود و قصد دارد با احضار جادوگران و ارواح خاصی آنها را نابود کند، به این حسادت می کند. اما تلاش های اتمرام برای آسیب رساندن به میجر و گولو توسط راگینی خنثی می شود. به زودی اتمرام متوجه می شود که این روح راگینی که از میجر و گولو محافظت می کند کسی نیست جز معشوق فقید پادشاه فقید “راجا دوشیانت سینگ” و هر دو در بزرگراه از طریق یک تصادف رانندگی کشته شده اند که در واقع نقشه شیطانی طراحی شده توسط هیچ کس نبوده است. غیر از خود اتمرام برای پایان دادن به سلطنت دوشیانت به عنوان پادشاه و مصادره قدرت و ثروت او. بنابراین اتمارام راگینی را در یک بطری در طول روز ماه گرفتگی با استفاده از قدرت تانتریک شیطانی خود اسیر می کند زیرا قدرت های راگینی در آن زمان ضعیف شده بود. پس از دستگیری راگینی، سرگرد و گولو هر دو احساس سرخوردگی و فریب خوردگی می‌کنند، زیرا اخیراً متوجه شده‌اند که راگینی از آنها به نفع خود استفاده کرده و آنها را برای انتقام گرفتن از اتمارام به خاطر قتل معشوقش دوشیانت که روح او اکنون توسط اتمارام در اسارت گرفته شده بود، دستکاری کرده است. گنجینه بطری های جادویی او

زیرنویس فیلم هندی تلفن بهوت ۲۰۲۲ هنگامی که آنها می خواهند راه خود را از هم جدا کنند، با یک روح خیرخواه دیگری روبرو می شوند که در یکی از جن گیری های گذشته خود با کمک راگینی آزاد کرده بودند. این روح به آنها نشان می دهد که راگینی در دردسر شدیدی است و برای آخرین بار به کمک آنها نیاز دارد تا روح های بسیاری را از دام اتمارام از جمله دام دوشیانت رها کند. با یادگیری این موضوع، هم ماژور و هم گولو وارد غار اتمارام می شوند و در یک نبرد جادویی سخت با او روبرو می شوند که در آنجا با ترفندهای شوم او را فریب می دهند و راگینی و دوشیانت را آزاد می کنند که به نوبه خود روح های دیگری را که به دام افتاده اند آزاد می کنند. نیروهای ترکیبی همه ارواح سپس موفق می شوند اتمرام را به دنیای زیرین هل دهند، جایی که او در آتش جهنم گرفتار شده است. راگینی و دوشیانت با خوشحالی در شکل متافیزیکی خود دوباره به هم می‌رسند و به میجر و گولو اطمینان می‌دهند که در آینده هر زمان که لازم باشد کمک کنند.

زیرنویس Phone Bhoot 2022 - بلو سابتایتل

Phone Bhoot نظرات متفاوتی از منتقدان دریافت کرد. Rachana Dubey از The Times of India به این فیلم ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Gurmmeet Singh یک کمدی ترسناک منحصر به فرد را به نمایش می گذارد که با اکثر مطالبی که در سال گذشته دیده شده است فاصله دارد. به همین دلیل این فیلم لیاقتش را ندارد. بازدید از تئاتر”. نایریتا موکرجی از India Today به این فیلم ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Phone Bhoot به شدت به کاترینا کایف وابسته است و او صادقانه تمام تلاشش را می کند تا فیلم را بکشد. جایی که او شکست می خورد، سازندگان به طور استراتژیک ایشان و سیدانت را که هر دو شناخته شده اند قرار داده اند. برای زمان‌بندی کمیک هیجان‌انگیزشان، برای افزایش ردبول». Devesh Sharma از Filmfare به این فیلم ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Phone Bhoot شاید احمقانه ترین کمدی ترسناکی است که تا به حال دیده اید.” بالیوود هونگاما به فیلم ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Phone Bhoot نیمه اول خوبی دارد. با تمام مواد تشکیل دهنده یک کمدی ترسناک جوان پسند. با این حال نیمه دوم می توانست بهتر باشد. در باکس آفیس، فیلم برای مخاطبانی که عاشق کمدی های ترسناک هستند جذاب خواهد بود.” Soumyabrata Gupta از Times Now به این فیلم ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Phone Bhoot یک سواری ترسناک تریپ است که می توانست با چند ستاره دیگر بهتر عمل کند. قسمت ها در بلوک خرد کردن. Saibal Chatterjee از NDTV به این فیلم امتیاز ۲.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “غرفه تلفن یک معامله زمین گیر و متحول کننده برای این ژانر نیست، اما حس یک مهمانی کامل دیوانه کلاهگذاران را دارد که همه چیز در آن پیش می رود.” . پراتیکشیا میشرا از The Quint به این فیلم ۲.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “کمدی اصلی و اصلی خود فیلم، به ندرت کار می کند مگر زمانی که ستارگانی مانند جکی شروف و شیبا چادا در کار هستند”. سوکانیا ورما از ردیف به این فیلم امتیاز ۲.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Phone Bhoot خیلی خاطره انگیزتر می شد اگر فقط یک توپ لباسی نبود که کلاهش را از هالیوود، بالیوود، فوکری، تالایوا، قهرمانی که آب انبه می نوشد، برمی داشت. مانند تعداد کمی می توانند یا قهرمانی که نمی تواند از نواختن فلوت خود دست بردارد.” Sanyukta Thakare از Mashable به این فیلم امتیاز ۲.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Phone Bhoot انتخاب کاملی نیست، اما ارزش تماشای آن را برای یک جلسه آرامش در زمانی که با دوستان خود سرحال هستید” را دارد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.